Vitamine si suplimente > Ingrijirea ochilor

Afișez toate cele 9 rezultateSortat după cele mai recente

  • Reduceri! Livrabil Myoops, 30 comprimate, Fidia - Pret Bun Vitamine si suplimente > Ingrijirea ochilor FIDIA FARMACEUTICI

    Livrabil Myoops, 30 comprimate, Fidia - Pret Bun

    Myoops, 30 comprimate, Fidia: Este un suplimentar alimentar de vitamina A, vitamina E, luteină (din Tagetes erecta L.) cu extracte uscate din Soc (Sambucus nigra L.) şi struguri (Vitis vinifera),…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Stoc Xailin Night x 5 g - Super Oferta Vitamine si suplimente > Ingrijirea ochilor EUROMEDEX

    Stoc Xailin Night x 5 g - Super Oferta

    Xailin Night x 5 g: Xailin Night formeaza o bariera pentru a proteja tesutul corneei peste noapte. Acest unguent, fara conservanti, este recomandat a fi aplicat seara, avand o cantitate…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Incearca Xiloial x 1 flac. x 10 ml sol. oft. - Promo Vitamine si suplimente > Ingrijirea ochilor FARMIGEA SPA

    Incearca Xiloial x 1 flac. x 10 ml sol. oft. - Promo

    Xiloial x 1 flac. x 10 ml sol. oft.: Xiloial este o solutie oftalmica recomandata in cazul sindromului ochilor uscati.
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Oficial HydraMed night, 1 tub * 5 g unguent oftalmic - in Stoc Vitamine si suplimente > Ingrijirea ochilor FARMIGEA SPA

    Oficial HydraMed night, 1 tub * 5 g unguent oftalmic - in Stoc

    HydraMed night, 1 tub * 5 g unguent oftalmic: HydraMed Night® este un unguent oftalmic lipsit de conservanţi ce conţine vitamina A și extracte naturale de mușeţel și gălbenele.
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Online Lubristil Relax x 10 ml sol. oft. - Pret Special Vitamine si suplimente > Ingrijirea ochilor SIFI

    Online Lubristil Relax x 10 ml sol. oft. - Pret Special

    Lubristil Relax x 10 ml sol. oft.: Lubristil Relax contine hialuronat de sodiu 0.15%, un ingredient recunoscut clinic pentru proprietatile sale de a hidrata intens si a lubrifia, fiind astfel…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Calitate Cationorm x 10 ml emulsie pic. oftalmice - Oferta Azi Vitamine si suplimente > Ingrijirea ochilor SANTEN QY

    Calitate Cationorm x 10 ml emulsie pic. oftalmice - Oferta Azi

    Cationorm x 10 ml emulsie pic. oftalmice: Cationorm este o solutie oculara sterila si hipotona, ideala pentru a proteja, hidrata si lubrifia suprafata oculara. De asemenea, nu contine conservanti si…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Ieftin Xanternet gel oft. 10fl.x 04.ml - Livrabil Vitamine si suplimente > Ingrijirea ochilor SIFI

    Ieftin Xanternet gel oft. 10fl.x 04.ml - Livrabil

    Xanternet gel oft. 10fl.x 04.ml: Xanternet gel oftalmic este un produs recomandat in tratarea leziunilor suprafetei oculare, leziuni provocate de diverse traumatisme sau interventii chirurgicale. Xanternet gel se adreseaza pacientilor…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Mirtilene Ginkgo, 30 tablete, Sifi Vitamine si suplimente > Ingrijirea ochilor SIFI

    Mirtilene Ginkgo, 30 tablete, Sifi

    Mirtilene Ginkgo, 30 tablete, Sifi: Mirtilene Ginkgo este un supliment alimentar care contine extract de afine, ale carui componente joaca un rol fundamental in procesul vederii si in protectia tesuturilor…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos
  • Reduceri! Cumpără Solutie oftalmica Lacrisifi, 10 ml, Sifi - Top Alegere Vitamine si suplimente > Ingrijirea ochilor SIFI

    Cumpără Solutie oftalmica Lacrisifi, 10 ml, Sifi - Top Alegere

    Solutie oftalmica Lacrisifi, 10 ml, Sifi: Solutia oftalmica Lacrisifi este indicata in ameliorarea simptomelor cauzate de iritatiile oculare din cauze diverse (poluare, praf, vant, nisip, smog sau sarea din apa…
    Catre Magazin Vezi reducere pe Zigos